E-BÜLTEN İSTİYORUM

Duyurular

ŞEKER BANKASI İLE PROTOKOL İMZALANDI

Siz değerli üyelerimiz için Şeker Bankası ile düşük faizli kredi anlaşması yaptık. Değerli Bilge Kağan müdürüme ve Kobi müşteri temsilcisi Mehmet Ali bey e üyelerimiz için yapmış olduğu çalışmalardan ötürü teşekkür ederiz

Siz Değerli Üyelerimiz için Şeker Bankası ile yapılan anlaşma şartları;

Şeker Bankası yeni bir kredi Destek paketi ürünü hazırlayarak içerisinde bulunduğumuz durum sonrası normalleşme sürecine geçiş ile birlikte restoran, lokanta, kafe ve hazır yemek firmaları gibi yeme – içme sektöründeki işletmelerin finansal ihtiyaçlarına destek olmak üzere yiyecek-içecek sektöründe hizmet veren kuruluşlar için destek paketi oluşturmuştur. Burada kredi üst limiti de 750.000.-TL dır.
Tekrardan faaliyetlerine başlayan sektör için avantajlarımız ve faiz oranlarımız aşağıda yer almaktadır ;

- · 3-12 aya kadar aylık 0,79
- · 13-24 ay arası aylık 0,89
- · 25-36 ay arası aylık 0,99
- · 37-60 ay arası aylık 1,09 oranında değerlendirilecektir.
-
- POS Fiyat Avantajı:
- Paket kapsamında yer alan işletme sahiplerine özel POS fiyatlaması yapılacaktır.
- KMH Avantajı:
- Paket kapsamında KMH faizi %0,99 olarak uygulanacaktır. (KMH faiz oranı kampanya süresi boyunca geçerlidir. Kampanya sonrasında güncel KMH fiyatı uygulanacaktır.)
- Çek Karnesi Avantajı:
- Paket kapsamında çek karnesi ücretsiz olarak sunulacaktır. Değerli kağıt bedeli haricinde masraf alınmayacaktır. (Çek karnesi masrafsızlığı ilk 10 yaprak için geçerlidir.)
- Şeker Bonus Şirket Kart Avantajı:
Paket kapsamında yer alan işletmelerin Şeker Bonus Şirket Kart ile yapacakları alışverişlerde %5 bonus kazanma imkanı bulunmaktadır.
- · Her 500 TL’lik alışverişte 25 TL bonus kazanılacaktır.
- (Şeker Bonus Şirket Kart ile ay içerisinde yapılan harcamaların toplamı 500 TL’ye ulaştığında bonus alınmasına hak kazanılır ve bonuslar ay sonunda kart sahiplerine yansıtılır. Bonuslar; 500 TL’lik alışveriş dilimlerinde hesaplanır, ay içinde yansıtılacak toplam bonus tutarı 100 TL ile sınırlıdır. İndirimler kampanya süresi boyunca geçerlidir.)

İletişim
Sekerbank TAŞ Düzce Subesi
0380 5240709
Mehmet Ali Sağır-İsletme Bankacılığı Müsteri Temsilcisi
Bilge Kağan Barbaros- Sube Müdürü

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, iç mekan

Yazdır